PDA

Просмотр полной версии : Помірно-диференційована аденокарцинома


byrym
23.10.2012, 15:58
Добрий день, лiкарю!
Пишу Вам iз України, мiста Рiвне.
Хотiла проконсультуватися у Вас, щоб знати що робити, i що ви порекомендуєте.
Я є донька хворої. Зріст мами - 165 см, вага - 80 кг.
У листопадi минулого року мамi поставили діагноз - рак тіла матки, був поліп, з якого взяли аналіз - T1N0M0.
Мамi зробили операцiю, видалили матку i придатки. Результат гiстологii – помірно-диференційована аденокарцинома з інвазією в мязевий шар до ½, додатки без особливостей, сальник – жирова тканина. Все було більш-менш добре, хоча маму постійно турбував шов. Пiсля операцii мама одразу пройшла 25 сеансiв на лiнiйному прискорювачi в Онкодиспансерi м.Рiвне. Робили два сеанси аплiкацiй у пiхву. (мама була у спецiальнiй палатi протягом двох днiв, iй закладали якiсь дротики у пiхву.)
Але у червнi у мами з"явились сильні болi в животi, в неi утворився свищ, на швi у пiхвi. iй зробили ще один сеанс аплiкацiй. В неi були значнi водянi видiлення бiло-прозорого кольору. Нiчого не допомогло. Болi продовжувались i видiлення теж. Лiкар призначив 4 сеанси хiмiотерапii - Карбоплатина i Неотексел. Пiсля прийому хiмiотерапii у мами через свищ вийшло 13 ниток (швів), тимчасово болi припинялись, днiв 10 не кололи блокади. а потім знову болi жахливi, постійно знеболюємо блокадами ДЕКСАМЕТАЗОН, КЕТАНОВ, ЛИДОКАИН. Лiкар каже, такi болi дають тi нитки, якi виходять через свищ. Сьогоднi мама була в лiкарнi , знову е нитка у свищi , iй прикладають туди мазь Бетаметазон щодня, вже протягом 4 мiсяцiв.
Крiм того, пiсля хiмiотерапii у прямій кишцi утворились язви. Після огляду, проктолог дав заключення «Глибина огляду - середня, 1/3 сигмовидної кишки, в н/амп відділі прямої кишки, попередній стінці ділянка інфільтрації в центрі якої неправильної форми звиразкування до 2 см нашароване фібрином, іншої патології не виявлено. ДІАГНОЗ: враховуючи дані анамнезу хвороби ендоскопічна картина за променеву виразку н/амп відділу прямої кишки».Назначили свічки Поліоксидоній (3 штуки на ніч), РЕЛIФ знеболюючi+ мікроклізми (антибiотики+облiпихова олiя).

Що Ви пiдкажете робити? Чи правильно назначене лiкування?
Щиро дякую за Ваш дорогоцiнний час, який Ви придiлили на цей лист.

Всього найкращого!
З нетерпiнням чекаю вiдповiдi.

aberzoy
23.10.2012, 18:39
Из Вашего письма невозможно понять - есть или нет рецидив заболевания.

admin
24.10.2012, 11:40
byrym, у нас русскоязычный форум, пишите по-русски.


byrym
24.10.2012, 11:44
Прошу прощения.

А свищ может указывать на рецидив заболевания?

Врач сказал, что лучше назначить химию, чтобы избежать рецидива.

aberzoy
24.10.2012, 19:08
Мы не сможем "угадать", является ли свищ признаком рецидива или нет.
Мы не знаем, выполнялась ли биопсия из язвы, КТ органов малого таза и всего прочего, без чего нет смысл рассуждать о ситуации.

byrym
24.10.2012, 21:38
Делали томограф, доктор сказал, что результаты томографа хорошие.
Кроме того, УЗИ не показывает нити которые есть на внутреннем шве, и мы не знаем сколько их еще есть там, так как 13 швов уже вышло.
Как лучше лечиться дальше? ждать пока нити выйдут? Уже прошло полтора месяца после химиотерапии. Лечение никакое дальше не назначили. Сейчас лечат язвы в прямой кишке, но так как лечение началось только вчера эффекта конечно еще нету, идут кровяные выделения из ануса, боли ужасные. Раз в два дня делают блокады из Кетанов, Дексаметазон и Лидокаин. Доктор сказал, что язвы появились в результате лучевой терапии, которую делали еще в июне.
Скажите, лечение язв в прямой кишке возможно только свечами (в нашем случае "ПОЛИОКСИДОНИЙ", или можно делать микро клизмы или клизмы?)
Искренне Вам спасибо!


byrym
28.10.2012, 20:02
Доктор, как следует питаться, нужно придерживаться определенной диеты?
Спасибо!

aberzoy
29.10.2012, 01:00
Доктор, как следует питаться, Полноценно/Хорошонужно придерживаться определенной диеты?Нет.

byrym
29.10.2012, 10:32
Я очень Вам благодарна за ответ!


byrym
05.11.2012, 15:52
Извините, но хотела ещё спросить, может ли химиотерапия дать побочное действие на позвоночник? У мамы нескольно дней назад начались боли в спине, выше копчика. И тянет правую ногу. Больно ходить. Раньше такого не было. После химиотерапии прошло 2 месяца.
Какое обследование нужно сделать? Доктор советует сделать блокаду в больное место. Может ли это быть последствием химиотерапии? (Неотаксел+Карбоплатина).
Спасибо.

vmark
11.11.2012, 16:44
Перед тем, как что-то назначать, необходимо установить причину симптома. Есть различные обследования позвоночника и брюшной полости, которые должны выявить причину. Обратитесь к лечащему врачу.

byrym
11.11.2012, 19:15
Спасибо!